MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15338415
nr 1533 8415
Matsalsgrupp
9 delar, Karl Andersson & Söner, stolar med snörsits. Längd: 140 cm. Djup: 100 cm. Höjd: 72 cm, 2 st ilägg a 2x50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:10:57
10/4 19:02:25